زیبایی گلهای باغ پاییزه

باغ پاییزی خوش آراستگی می تواند با نمایش رنگی شگفت انگیز قبل از آغاز زمستان ، لذت را ببرد.

باغ پاییز می تواند غنی از گل باشد ، رنگ های بسیار عمیق تر از سایه های پاستلی بهار. گل همیشه بهار و گل همیشه بهار ، گل کوکب ، گل های داوودی نمایشی و گلهای گل مایکلما همه کمک می کنند.

دو نوع گل در پاییز دیده می شود. گلهای واقعی پاییزی و سپس گلهای تابستانی قیمت گل میخک هندی  وجود دارد که ماندگار شده اند. چند سالانه خارپشت ، اسكابيوزا ، مارمولك هاي شلوغ ، لوبليا و ساير افراد وجود دارد كه هنوز هم نمايش مي دهند.

Clematis paniculata یک تاک شکوفه دار پاییزی است و شقایق های سفید ژاپنی از پس زمینه گیاه خز قرمز غنی از ویرجینیا استقبال می کنند.

شقایق های ژاپنی یکی از مطلوب ترین گل های پاییزی هستند و در مکان های خنک و نیمه سایه شکوفا می شوند که غالباً با گیاهان مناسب پرورش آنها دشوار است. آنها می توانند در میان سرخس ها زیبا به نظر برسند.

از میان گیاهان کوچک ، پنسیکلات و گلهای زمستانی گلدار در پاییز خودنمایی می کنند. سیكلامین با برگهای متنوع دارای رنگ قرمزهای غنی و همچنین سفید است. سیکلامن ها بسیار مقاوم در برابر سرما هستند اما از یک نقطه پناه پذیر قدردانی می کنند. گلدانهای گلدار زمستانی دارای رنگهای چشمگیری هستند ، بعضی از آنها یک رنگ هستند ، در حالی که بسیاری دیگر چند رنگ هستند.

بخاری های یاسی بنفش مایل به آبی گیاهان ظروف پاییزی بسیار خوبی ایجاد می کنند و با مخلوط شدن با پیچک این گیاهان تقویت می شوند.

گل داودی در طی چند هفته به گل می رسد و با رنگ های زنگ زده و طلایی در میان رنگ های دیگر ، به طرحی پر رنگ در پاییز کمک می کند.

Leave a Comment